film_1
film_2
film_3
film_4
film_5
Aktualizováno: 15.7.2019 
 
 




TOPlist  

DE  EN  PL

Setkání rakousko-uherských parních lokomotiv v Lužné 21.6.2013



Setkání rakousko-uherských parních lokomotiv v Lužné   

  → Jak dále s neúplnými reportážemi.

  

  

  



Další informační zdroje:
Videogalerie Videogalerie

K přehrání tohoto videa si stáhněte přehrávač Adobe Flash Player.

Adobe Flash Player

 1   Parní vlak s 354.7152 + Ol 12-7 odjíždí v 5:05 z krupé do Kněževsi avi ? MB wmv ? MB
 2   Parní vlak s 422.0108 + 434.1100 odjíždí v 5:15 z Krupé směr Lužná (PMD) avi ? MB wmv ? MB
 3   Parní vlak s 422.0108 + 434.1100 odjíždí v 5:25 z Krupé směr Lužná (PMD) avi ? MB wmv ? MB
 4   Parní vlak s 434.1100 + 422.0108 odjíždí v 5:40 z Krupé směr Žatec (PMD) avi ? MB wmv ? MB
 5   Parní vlak s 422.0108 + 434.1100 přijíždí v 5:50 do Krupé (PMD) avi ? MB wmv ? MB
 6   Parní vlak s 434.1100 + 422.0108 přijíždí v 6:30 do Krupé (PMD) avi ? MB wmv ? MB
 7   Nákladní parní vlak s Ol 12-7 + 354.7152 v úseku Kněževes - Chrášťany avi ? MB wmv ? MB
 8   Nákladní parní vlak s 354.7152 + Ol 12-7 v úseku Kolešovice - Přílepy avi ? MB wmv ? MB
 9   Nákladní parní vlak s 354.7152 + Ol 12-7 v úseku Kněževes - Chrášťany avi ? MB wmv ? MB
 10   Nákladní parní vlak s 354.7152 + Ol 12-7 odjíždí v 8:40 ze zastávky Chrášťany avi ? MB wmv ? MB
 11   Nákladní parní vlak s 354.7152 + Ol 12-7 přijíždí v 8:55 do Krupé avi ? MB wmv ? MB
 12   Parní lokomotivy posunují ve stanici Krupá avi ? MB wmv ? MB
 13   Nákladní vlak s 422.0108 + 434.1100 posunuje ve stanici Krupá avi ? MB wmv ? MB
 14   Nákladní vlak s 422.0108 + 434.1100 odjíždí v 9:50 z Krupé směr Lužná (PMD) avi ? MB wmv ? MB
 15   Parní lokomotivy Ol 12-7 + 354.7152 přijíždí v 10:13 z Lužné do Krupé avi ? MB wmv ? MB
 16   Současný odjezd vlakú s 422.0108 + 434.1100 a 354.7152 v 10:40 z Krupé (PMD) avi ? MB wmv ? MB
 17   Současný odjezd vlaků s 354.7152 + Ol 12-7 a 422.0108 + 434.1100 v 11:08 z Krupé avi ? MB wmv ? MB
 18   Nákladní parní vlak s 354.7152 + Ol 12-7 v úseku Chrášťany - Kněževes avi ? MB wmv ? MB
 19   Parní vlak s 354.7152 + Ol 12-7 přijíždí v 12:55 do stanice Krupá avi ? MB wmv ? MB
 20   Parní vlak s 354.7152 + Ol 12-7 odjíždí v 13:05 z Krupé do Lužné avi ? MB wmv ? MB
 21   Odpoledne v muzeu Lužná u Rakovníka avi ? MB wmv ? MB
 22   Parní vlak s 354.195 + 77.28 v úseku Lužná u Rakovníka - Krupá avi ? MB wmv ? MB
 23   Parní vlak s 354.195 + 77.28 přijíždí v 18:05 do stanice Krupá avi ? MB wmv ? MB
 24   Parní vlak s 77.28 přijíždí v 18:45 do stanice Krupá (PMD) avi ? MB wmv ? MB
 25   Parní vlak s 77.28 přijíždí v 19:05 do stanice Krupá avi ? MB wmv ? MB
 26   Parní vlak s 77.28 odjíždí v 19:20 z Krupé (PMD) avi ? MB wmv ? MB
 27   Posunování ve stanici Krupá avi ? MB wmv ? MB
 28   Parní vlak s 77.28 + 354.195 přijíždí v 20:05 do Krupé avi ? MB wmv ? MB
 29   Posunování ve stanici Krupá avi ? MB wmv ? MB
 30   Parní vlak v úseku Krupá - Lužná u Rakovníka avi ? MB wmv ? MB
 Kompletní videogalerie ve formátu DVD  luzna_20130621.iso ? MB
 Kompletní videogalerie ve formátu AVCHD  luzna_20130621_avchd.iso ? MB
 Kompletní videogalerie pro export na SD kartu  luzna_20130621_sd.exe ? MB


WebArchiv WebArchiv


WebArchiv - archiv českého webu

Licence Licence


Creative Commons License

Licence Kontakt


@vlacky.com

Info Info

  • Aktualizováno: 4.11.2013
  • Celkem přečteno: 1082x
  • Naposledy: dnes v 14:33

Oblíbenost Oblíbenost


Reportáž Poslední navštívené reportáže