film_1
film_2
film_3
film_4
film_5
Aktualizováno: 15.1.2019 
 
 




TOPlist  

DE  EN  PL

Zvláštní vlaky na trati Kojetín - Tovačov 16. a 17.8.2014

Tovačovský portál a Kojetínské hody 2014



Zvláštní vlaky na trati Kojetín - Tovačov   

  → Jak dále s neúplnými reportážemi.

  

  



Další informační zdroje:

Videogalerie Videogalerie
Nepůjde-li video přehrát, stáhněte se přehrávač Adobe Flash Player nebo použijte jiný prohlížeč.
 1   16.8. - Os 31058 (Vlak 003) v úseku Postoupky - Bezměrov avi 2,1 MB wmv 2,2 MB
 2   16.8. - Os 31058 (Vlak 003) přijíždí v 10:48 do Tovačova avi 6,8 MB wmv 6,6 MB
 3   16.8. - Motorový vůz M131.1443 posunuje v Tovačově avi 12,7 MB wmv 12,3 MB
 4   16.8. - Os 31059 (Vlak 004) odjíždí v 10:58 z Tovačova avi 4,3 MB wmv 4,1 MB
 5   16.8. - Os 31060 (Vlak 005) přijíždí v 11:41 do Tovačova avi 2,5 MB wmv 2,5 MB
 6   16.8. - Motorový vůz M131.1443 posunuje v Tovačově avi 4,3 MB wmv 4,4 MB
 7   16.8. - Os 31061 (Vlak 006) odjíždí v 11:49 z Tovačova avi 9,7 MB wmv 9,1 MB
 8   16.8. - Os 31062 (Vlak 007) v úseku Uhřičice obec - Uhřičice-U hřbitova (13:28) avi 2,4 MB wmv 2,5 MB
 9   16.8. - Os 31063 (Vlak 008) odjíždí v 13:59 ze zastávky Uhřičice-U hřbitova avi 7,0 MB wmv 6,6 MB
 10   16.8. - Os 31064 (Vlak 009) přijíždí v 14:28 na zastávku Uhřičice-U hřbitova avi 4,7 MB wmv 4,8 MB
 11   16.8. - Os 31065 (Vlak 010) odjíždí v 14:54 z Lobodic avi 4,3 MB wmv 4,2 MB
 12   16.8. - Os 31066 (Vlak 011) v úseku Uhřičice-U hřbitova (15:28) - Lobodice (15:33) avi 3,1 MB wmv 3,1 MB
 13   16.8. - Motorový vůz M131.1443 posunuje v Tovačově avi 9,9 MB wmv 9,7 MB
 14   16.8. - Os 31067 (Vlak 012) odjíždí v 15:49 z Tovačova avi 5,7 MB wmv 5,7 MB
 15   16.8. - Os 31068 (Vlak 013) přijíždí v 17:18 do Tovačova avi 4,5 MB wmv 3,9 MB
 16   16.8. - Os 31069 (Vlak 014) odjíždí v 17:31 z Tovačova avi 2,9 MB wmv 2,7 MB
 17   17.8. - Ranní přípravy v Kroměříži avi 29,6 MB wmv 27,6 MB
 18   17.8. - Os 13907 v úseku Zdounky (9:00) - Zborovice zastávka (9:05) avi 9,7 MB wmv 9,4 MB
 19   17.8. - Os 31057 (Vlak 002) v úseku Uhřičice-U hřbitova (10:08) - Uhřičice obec avi 3,5 MB wmv 3,3 MB
 20   17.8. - Os 31058 (Vlak 003) v úseku Uhřičice-U hřbitova (10:28) - Lobodice (10:33) avi 3,0 MB wmv 3,2 MB
 21   17.8. - Os 31059 (Vlak 004) projíždí hláskou Skašov a v 11:02 přijíždí do Lobodic avi 3,8 MB wmv 3,7 MB
 22   17.8. - Os 31060 (Vlak 005) přijíždí v 11:41 do Tovačova avi 3,7 MB wmv 3,6 MB
 23   17.8. - Os 31061 (Vlak 006) v úseku Lobodice (11:54) - Uhřičice-u hřbitova (11:59) avi 5,3 MB wmv 5,2 MB
 24   17.8. - Os 31062 (Vlak 007) přijíždí v 13:41 do Tovačova avi 8,1 MB wmv 7,8 MB
 25   17.8. - Os 31063 (Vlak 008) v úseku Tovačov (13:49) - Oplocany avi 6,4 MB wmv 5,9 MB
 26   17.8. - Os 31064 (Vlak 009) v úseku Uhřičice obec - Uhřičice-U hřbitova (14:28) avi 2,5 MB wmv 2,7 MB
 27   17.8. - Os 31065 (Vlak 010) v úseku Uhřičice obec - Kojetín (15:07) avi 3,1 MB wmv 3,3 MB
 28   17.8. - Os 31066 (Vlak 011) v úseku Oplocany - Tovačov (15:41) avi 2,3 MB wmv 2,5 MB
 29   17.8. - Os 31067 (Vlak 012) v úseku Tovačov (15:49) - Oplocany avi 6,0 MB wmv 5,7 MB
 30   17.8. - Os 31068 (Vlak 013) přijíždí v 17:18 do Tovačova avi 4,0 MB wmv 3,8 MB
 31   17.8. - Motorový vůz M131.1443 posunuje v Tovačově avi 8,6 MB wmv 8,2 MB
 32   17.8. - Os 31069 (Vlak 014) odjíždí v 17:31 z Tovačova avi 5,4 MB wmv 5,3 MB
 Kompletní videogalerie ve formátu DVD  tovacovka_20140816.iso 1,5 GB
 Kompletní videogalerie ve formátu AVCHD  tovacovka_20140816_avchd.iso 1,6 GB
 Kompletní videogalerie pro export na SD kartu  tovacovka_20140816_sd.exe 2,3 GB

 

WebArchiv WebArchiv


WebArchiv - archiv českého webu

Licence Licence


Creative Commons License

Licence Kontakt


@vlacky.com

Info Info

  • Aktualizováno: 9.12.2018
  • Celkem přečteno: 889x
  • Naposledy: dnes v 08:52

Oblíbenost Oblíbenost


Reportáž Poslední navštívené reportáže