film_1
film_2
film_3
film_4
film_5
Aktualizováno: 11.12.2018 
 
 




TOPlist  

DE  EN  PL

130 let trati Hranice na Moravě - Vsetín 12.4.2014



130 let trati Hranice na Moravě - Vsetín   

  → Jak dále s neúplnými reportážemi.

  

  

  



Další informační zdroje:
  • plakat_vsetin.pdf  plakát s jízdním řádem vlaků
  • program_oslav.jpg  program oslav ve Vsetíně
  • tiskova_zprava.pdf  tisková zpráva s jízdním řádem zvláštních vlaků
  • tiskova_zprava_cd.pdf  tisková zpráva s jízdním řádem zvláštních vlaků
  • k280.pdf  jízdní řád trati Hranice na Moravě - Střelná (- Púchov) a zpět
  • k303.pdf  jízdní řád trati Kojetín - Valašské Meziříčí a zpět
  • k323.pdf  jízdní řád trati Ostrava - Valašské Meziříčí a zpět
Videogalerie Videogalerie
Nepůjde-li video přehrát, stáhněte se přehrávač Adobe Flash Player nebo použijte jiný prohlížeč.
 1   Parní lokomotiva 475.101 „Pětasedma“ vyjíždí z olomouckého depa avi 13,2 MB wmv 11,4 MB
 2   Pravidelné vlaky na Jezernickém viaduktu avi 6,9 MB wmv 6,5 MB
 3   Os 31001 na Jezernickém viaduktu avi 4,1 MB wmv 4,0 MB
 4   Os 31001 odjíždí v 8:42 ze zastávky Milotice nad Bečvou avi 9,4 MB wmv 8,8 MB
 5   Os 31001 v úseku Bystřička (9:15) - Jablůnka (9:24) avi 5,2 MB wmv 4,9 MB
 6   Sp 1643 „RADHOŠŤ“ u osady Dolní Dvůr v úseku Branky na Moravě - Valašské Meziříčí (10:23) avi 4,4 MB wmv 4,3 MB
 7   Sp 1643 „RADHOŠŤ“ u osady Daremní v úseku Veřovice (10:41) - Frenštát pod Radhoštěm (10:50) avi 3,8 MB wmv 3,7 MB
 8   Os 3170 u obce Krhová avi 3,8 MB wmv 3,7 MB
 9   EC 123 „KOŠIČAN“ projíždí zastávkou Černotín avi 3,3 MB wmv 3,4 MB
 10   Os 31003 na zastávce Černotín (12:33 - 12:34) avi 15,9 MB wmv 14,9 MB
 11   Os 31003 přijíždí v 12:45 do stanice Hustopeče nad Bečvou avi 9,5 MB wmv 9,2 MB
 12   Os 31003 se před zastávkou Brňov míjí s EC222 .Detvan. avi 6,2 MB wmv 6,1 MB
 13   EC 125 „BEČVA“ v úseku Bystřička - Jablůnka avi 3,9 MB wmv 4,1 MB
 14   Os 31004 v úseku Jablůnka (16:39) - Bystřička (16:44) avi 8,6 MB wmv 8,3 MB
 15   Os 31004 v úseku Valašské Meziříčí (17:15) - Branky na Moravě (17:24) avi 5,7 MB wmv 5,5 MB
 16   Os 31004 v úseku Branky na Moravě (17:42) - Police u Valašského Meziříčí avi 7,4 MB wmv 6,8 MB
 17   Os 31004 v úseku Rajnochovice - Osíčko (18:10) avi 5,3 MB wmv 4,8 MB
 18   Os 3923 v úseku Hlinsko pod Hostýnem (18:31) - Bystřice pod Hostýnem (18:35) avi 6,6 MB wmv 6,2 MB
 19   Os 31004 v úseku Bystřice pod Hostýnem (18:38) - Hlinsko pod Hostýnem avi 11,9 MB wmv 10,9 MB
 Kompletní videogalerie ve formátu DVD  vsetin_20140412.iso 1,0 GB
 Kompletní videogalerie ve formátu AVCHD  vsetin_20140412_avchd.iso 1,1 GB
 Kompletní videogalerie pro export na SD kartu  vsetin_20140412_sd.exe 1,6 GB

vsetin_01.jpg
vsetin_01
vsetin_02.jpg
vsetin_02
vsetin_03.jpg
vsetin_03
vsetin_04.jpg
vsetin_04
vsetin_05.jpg
vsetin_05
vsetin_06.jpg
vsetin_06
vsetin_07.jpg
vsetin_07
vsetin_08.jpg
vsetin_08
vsetin_09.jpg
vsetin_09
vsetin_10.jpg
vsetin_10
vsetin_11.jpg
vsetin_11
vsetin_12.jpg
vsetin_12
vsetin_13.jpg
vsetin_13
vsetin_14.jpg
vsetin_14
vsetin_15.jpg
vsetin_15
vsetin_16.jpg
vsetin_16
vsetin_17.jpg
vsetin_17
vsetin_18.jpg
vsetin_18
vsetin_19.jpg
vsetin_19
vsetin_20.jpg
vsetin_20
vsetin_21.jpg
vsetin_21

WebArchiv WebArchiv


WebArchiv - archiv českého webu

Licence Licence


Creative Commons License

Licence Kontakt


@vlacky.com

Info Info

  • Aktualizováno: 24.9.2018
  • Celkem přečteno: 1270x
  • Naposledy: dnes v 15:38

Oblíbenost Oblíbenost


Reportáž Poslední navštívené reportáže