film_1
film_2
film_3
film_4
film_5
Aktualizováno: 11.12.2018 
 
 




TOPlist  

DE  EN  PL

Národní den železnice v Hradci Králové 26.9.2015



Národní den železnice v Hradci Králové   

  → Jak dále s neúplnými reportážemi.

  

  

  



Další informační zdroje:
Videogalerie Videogalerie
Nepůjde-li video přehrát, stáhněte se přehrávač Adobe Flash Player nebo použijte jiný prohlížeč.
 1   Sp 10002 (vlak č. 1) v úseku Slemeno - Rychnov nad Kněžnou (7:45) avi 7,3 MB wmv 6,7 MB
 2   Os 20235 odjíždí v 8:00 ze stanice Rychnov nad Kněžnou avi 2,7 MB wmv 2,6 MB
 3   Parní lokomotiva 464.008 posunuje ve stanici Rychnov nad Kněžnou avi 5,6 MB wmv 5,6 MB
 4   Sp 10003 (vlak č. 1) projíždí zastávkou Slemeno avi 7,1 MB wmv 6,8 MB
 5   Sp 10003 (vlak č. 1) projíždí zastávkou Lípa nad Orlicí avi 3,2 MB wmv 3,1 MB
 6   Sp 10003 (vlak č. 1) v úseku Třebechovice pod Orebem (9:22) - Blešno avi 4,7 MB wmv 4,7 MB
 7   Nákladní vlak (vlak č. 11) v úseku Hradec Králové hl.n. (10:28) - Opatovice nad Labem-Pohřebačka (10:41) avi 11,2 MB wmv 10,5 MB
 8   Os 10004 (vlak č. 2) projíždí zastávkou Sendražice avi 11,5 MB wmv 10,9 MB
 9   Os 10004 (vlak č. 2) v úseku Smiřice (11:20) - Lochenice avi 6,0 MB wmv 5,8 MB
 10   Sp 10019 (vlak č. 8) v úseku Týniště nad Orlicí (12:56) - Lípa nad Orlicí avi 4,4 MB wmv 4,3 MB
 11   Sp 10021 (vlak č. 9) v úseku Hradec Králové hl.n. (13:45) - Opatovice nad Labem-Pohřebačka (13:52) avi 5,8 MB wmv 5,3 MB
 12   Nákladní vlak (vlak č. 12) v úseku Hradec Králové hl.n. (14:08) - Opatovice nad Labem-Pohřebačka (14:19) avi 7,1 MB wmv 6,6 MB
 13   Sp 10015 (vlak č. 6) v úseku Opatovice nad Labem-Pohřebačka (14:14) - Hradec Králové hl.n. (14:22) avi 3,3 MB wmv 3,1 MB
 14   Os 5632 v úseku Čestice (15:21) - Lípa nad Orlicí (15:25) avi 3,0 MB wmv 3,1 MB
 15   Sp 10018 (vlak č. 8) v úseku Čestice - Lípa nad Orlicí avi 4,1 MB wmv 4,0 MB
 16   Sp 10018 (vlak č. 8) v úseku Třebechovice pod Orebem - Blešno avi 2,3 MB wmv 2,3 MB
 17   Sp 10020 (vlak č. 9) v úseku Třebechovice pod Orebem - Blešno avi 5,0 MB wmv 4,8 MB
 Kompletní videogalerie ve formátu DVD  hradec_kralove_20150926.iso 745 MB
 Kompletní videogalerie ve formátu AVCHD  hradec_kralove_20150926_avchd.iso 807 MB
 Kompletní videogalerie pro export na SD kartu  hradec_kralove_20150926_sd.exe 1,1 GB

 

WebArchiv WebArchiv


WebArchiv - archiv českého webu

Licence Licence


Creative Commons License

Licence Kontakt


@vlacky.com

Info Info

  • Aktualizováno: 22.9.2018
  • Celkem přečteno: 1212x
  • Naposledy: dnes v 12:12

Oblíbenost Oblíbenost


Reportáž Poslední navštívené reportáže