film_1
film_2
film_3
film_4
film_5
Aktualizováno: 15.7.2019 
 
 




TOPlist  

DE  EN  PL

Nostalgické vlaky do Tovačova 27. a 28.9.2015

120 let místní dráhy Kojetín - Tovačov



Nostalgické vlaky do Tovačova   

  → Jak dále s neúplnými reportážemi.

  

  

  



Další informační zdroje:
Videogalerie Videogalerie

K přehrání tohoto videa si stáhněte přehrávač Adobe Flash Player.

Adobe Flash Player

 1   27.9. - Os 11075 přijíždí v 8:55 do stanice Přerov avi ? MB wmv ? MB
 2   27.9. - Os 11075 v úseku Chropyně (9:21) - Kojetín (9:26) avi ? MB wmv ? MB
 3   27.9. - Os 11075 v úseku Uhřičice obec - Lobodice (9:50) avi ? MB wmv ? MB
 4   27.9. - Os 11074 odjíždí v 11:05 z Tovačova avi ? MB wmv ? MB
 5   27.9. - Os 11077 v úseku Uhřičice obec - Lobodice (12:15) avi ? MB wmv ? MB
 6   27.9. - Os 11076 projíždí zastávkou Uhřičice obec avi ? MB wmv ? MB
 7   27.9. - Os 11079 přijíždí v 14:00 do Tovačova avi ? MB wmv ? MB
 8   27.9. - Os 11078 v úseku Tovačov (14:20) - Oplocany avi ? MB wmv ? MB
 9   27.9. - Os 11081 v úseku Uhřičice obec - Lobodice (15:10) avi ? MB wmv ? MB
 10   27.9. - Os 11080 v úseku Lobodice (16:00) - Uhřičice obec avi ? MB wmv ? MB
 11   27.9. - Os 11075 přijíždí v 8:55 do stanice Přerov avi ? MB wmv ? MB
 12   27.9. - Os 11075 v úseku Chropyně (9:21) - Kojetín (9:26) avi ? MB wmv ? MB
 13   27.9. - Os 11074 v úseku Lobodice (11:10) - Uhřičice obec avi ? MB wmv ? MB
 14   27.9. - Os 11077 v úseku Uhřičice obec - Lobodice (12:15) avi ? MB wmv ? MB
 15   28.9. - Os 11076 projíždí zastávkou Uhřičice obec avi ? MB wmv ? MB
 16   28.9. - Os 11079 přijíždí v 14:00 do Tovačova avi ? MB wmv ? MB
 17   28.9. - Os 11078 v úseku Tovačov (14:20) - Oplocany avi ? MB wmv ? MB
 18   28.9. - Os 11081 v úseku Hřičice obec - Lobodice (15:10) avi ? MB wmv ? MB
 19   28.9. - Os 11080 v úseku Lobodice (16:00) - Uřičice obec avi ? MB wmv ? MB
 20   28.9. - Os 11080 odjíždí v 16:42 ze stanice Přerov avi ? MB wmv ? MB
 Kompletní videogalerie ve formátu DVD  tovacovka_20150927.iso ? MB
 Kompletní videogalerie ve formátu AVCHD  tovacovka_20150927_avchd.iso ? MB
 Kompletní videogalerie pro export na SD kartu  tovacovka_20150927_sd.exe ? MB

 

WebArchiv WebArchiv


WebArchiv - archiv českého webu

Licence Licence


Creative Commons License

Licence Kontakt


@vlacky.com

Info Info

  • Aktualizováno: 2.11.2018
  • Celkem přečteno: 1998x
  • Naposledy: dnes v 21:02

Oblíbenost Oblíbenost


Reportáž Poslední navštívené reportáže