film_1
film_2
film_3
film_4
film_5
Aktualizováno: 11.12.2018 
 
 




TOPlist  

DE  EN  PL

Muzejní parní vlaky 29. a 30.7.2017



Muzejní parní vlaky   

  → Jak dále s neúplnými reportážemi.

  

  

  



Další informační zdroje:
Videogalerie Videogalerie
Nepůjde-li video přehrát, stáhněte se přehrávač Adobe Flash Player nebo použijte jiný prohlížeč.
 1   29.7. - Os10049 v úseku Černožice (8:35) - Smiřice (8:38) avi 7,8 MB wmv 7,3 MB
 2   29.7. - Os10049 v úseku Smiřice (8:53) - Lochenice avi 3,3 MB wmv 3,2 MB
 3   29.7. - Os10052 v úseku Hradec Králové hl.n. (9:42) - Předměřice nad Labem (9:47) avi 4,1 MB wmv 3,8 MB
 4   29.7. - Os10052 v úseku Lochenice - Smiřice (10:01) avi 4,1 MB wmv 3,9 MB
 5   29.7. - Os10052 v úseku Smiřice (10:25) - Černožice (10:28) avi 5,2 MB wmv 4,8 MB
 6   29.7. - Os10052 v úseku Rychnovek (11:09) - Velká Jesenice avi 6,4 MB wmv 6,5 MB
 7   29.7. - Os10052 v úseku Česká Skalice (11:38) - Starkoč (11:50) avi 11,9 MB wmv 11,2 MB
 8   29.7. - Os10052 v úseku Starkoč (11:59) - Václavice (12:05) avi 5,0 MB wmv 4,8 MB
 9   29.7. - Os10052 v úseku Náchod zastávka - Náchod (12:20) avi 2,0 MB wmv 2,0 MB
 10   29.7. - Os10052 v úseku Náchod-Malé Poříčí - Velké Poříčí (12:35) avi 2,4 MB wmv 2,6 MB
 11   29.7. - Os10053 v úseku Velké Poříčí (13:15) - Náchod-Malé Poříčí avi 3,6 MB wmv 3,6 MB
 12   29.7. - Os10053 odjíždí v 13:53 ze stanice Václavice avi 4,3 MB wmv 4,4 MB
 13   29.7. - Os10053 v úseku Starkoč (14:09) - Česká Skalice (14:16) avi 6,4 MB wmv 5,9 MB
 14   29.7. - Os10053 v úseku Velká Jesenice - Rychnovek (14:49) avi 3,9 MB wmv 3,7 MB
 15   29.7. - Os10053 v úseku Černožice (15:27) - Smiřice (15:30) avi 3,7 MB wmv 3,5 MB
 16   29.7. - Os10053 odjíždí v 17:27 ze stanice Smiřice avi 12,3 MB wmv 10,8 MB
 17   30.7. - Os10055 odjíždí v 9:08 ze stanice Předměřice nad Labem avi 6,2 MB wmv 5,6 MB
 18   30.7. - Os10056 projíždí zastávkou Lochenice avi 4,3 MB wmv 4,3 MB
 19   30.7. - Os10056 v úseku Smiřice (10:25) - Černožice (10:27) avi 3,9 MB wmv 3,9 MB
 20   30.7. - Os10056 v úseku Dvůr Králové nad Labem (11:17) - Bílá Třemešná (11:24) avi 4,9 MB wmv 4,8 MB
 21   30.7. - Os100.. v úseku Bílá Třemešná (12:25) - Dvůr Králové nad Labem avi 6,4 MB wmv 5,9 MB
 22   30.7. - Os100.. v úseku Žireč (12:50) - Kuks avi 6,8 MB wmv 6,6 MB
 23   30.7. - Os10058 v úseku Kuks (14:35) - Žireč (14:40) avi 3,8 MB wmv 3,7 MB
 24   30.7. - Os10058 v úseku Bílá Třemešná (15:11) - Mostek (15:19) avi 3,9 MB wmv 3,7 MB
 25   30.7. - Os10059 v úseku Mostek (16:10) - Bílá Třemešná (16:17) avi 2,2 MB wmv 2,3 MB
 26   30.7. - Os10059 v úseku Žireč (16:51) - Kuks (16:55) avi 2,3 MB wmv 2,3 MB
 Kompletní videogalerie ve formátu DVD  jaromer_20170729.iso 997 MB
 Kompletní videogalerie ve formátu AVCHD  jaromer_20170729_avchd.iso 1,5 GB
 Kompletní videogalerie pro export na SD kartu  jaromer_20170729_sd.exe 1,5 GB

 

WebArchiv WebArchiv


WebArchiv - archiv českého webu

Licence Licence


Creative Commons License

Licence Kontakt


@vlacky.com

Info Info

  • Aktualizováno: 24.10.2018
  • Celkem přečteno: 948x
  • Naposledy: dnes v 16:12

Oblíbenost Oblíbenost


Reportáž Poslední navštívené reportáže