film_1
film_2
film_3
film_4
film_5
Aktualizováno: 11.12.2018 
 
 




TOPlist  

DE  EN  PL

Zvláštní vlaky „Králický Sněžník“ 17. června až 30. září 2017

Párou Pardubickým krajem po trase Česká Třebová - Letohrad - Dolní Lipka - Hanušovice



Zvláštní vlaky „Králický Sněžník“   

  → Jak dále s neúplnými reportážemi.

  

  

  



Další informační zdroje:
Videogalerie Videogalerie
Nepůjde-li video přehrát, stáhněte se přehrávač Adobe Flash Player nebo použijte jiný prohlížeč.
 1   8.7. - Os20015 v úseku Česká Třebová (8:24) - Dlouhá Třebová avi 7,0 MB wmv 6,6 MB
 2   8.7. - Os20015 v úseku Dolní Libchavy - Černovír avi 4,1 MB wmv 4,0 MB
 3   8.7. - Os20015 v úseku Verměřovice - Jablonné nad Orlicí (10:02) avi 9,1 MB wmv 8,5 MB
 4   8.7. - Os20015 v úseku Těchonín (10:12) - Mladkov (10:19) avi 4,6 MB wmv 4,6 MB
 5   8.7. - Os20015 v úseku Lichkov (10:27) - Dolní Lipka (10:35) avi 4,7 MB wmv 4,6 MB
 6   8.7. - Os20015 v úseku Dolní Lipka (10:48) - Prostření Lipka (10:54) avi 5,4 MB wmv 5,4 MB
 7   8.7. - Os20015 v úseku Prostřední Lipka (10:55) - Červený Potok (11:00) avi 4,8 MB wmv 4,8 MB
 8   8.7. - Os20015 v úseku Červený Potok (11:04) - Podlesí avi 6,7 MB wmv 6,6 MB
 9   8.7. - Os20014 v úseku Vlaské - Podlesí avi 5,1 MB wmv 4,8 MB
 10   8.7. - Os20014 v úseku Podlesí - Červený Potok (14:27) avi 4,6 MB wmv 4,4 MB
 11   8.7. - Os20014 v úseku Červený Potok (14:32) - Prostřední Lipka (14:36) avi 6,5 MB wmv 6,1 MB
 12   8.7. - Os20014 odjíždí v 14:46 ze stanice Dolní Lipka avi 9,2 MB wmv 8,3 MB
 13   8.7. - Os20014 v úseku Lichkov (15:14) - Mladkov (15:18) avi 4,2 MB wmv 4,1 MB
 14   8.7. - Os20014 projíždí zastávkou Verměřovice avi 5,8 MB wmv 5,7 MB
 15   8.7. - Os20014 v úseku Letohrad (16:18) - Dolní Dobrouč (16:24) avi 5,7 MB wmv 5,5 MB
 16   8.7. - Os20014 v úseku Lanšperk (16:31) - Černovír avi 3,2 MB wmv 3,2 MB
 17   15.7. - Os20015 v úseku Dolní Dobrouč (9:14) - Letohrad (9:20) avi 3,0 MB wmv 2,9 MB
 18   15.7. - Os20015 v úseku Letohrad (9:49) - Verměřovice avi 3,8 MB wmv 3,7 MB
 19   15.7. - Os20015 v úseku Těchonín (10:12) - Mladkov (10:19) avi 3,4 MB wmv 3,3 MB
 20   15.7. - Os20015 v úseku Lichkov (10:27) - Dolní Lipka (10:35) avi 3,2 MB wmv 3,2 MB
 21   15.7. - Os20015 v úseku Dolní Lipka (10:48) - Prostřední Lipka (10:54) avi 5,8 MB wmv 5,6 MB
 22   15.7. - Os20015 v úseku Červený Potok (11:04) - Podlesí avi 4,0 MB wmv 3,7 MB
 23   15.7. - Os20014 v úseku Vlaské - Podlesí avi 6,5 MB wmv 6,1 MB
 24   15.7. - Os20014 v úseku Červený Potok (14:32) - Prostřední Lipka (14:36) avi 4,1 MB wmv 3,9 MB
 25   15.7. - Os20014 odjíždí v 14:46 ze stanice Dolní Lipka avi 6,8 MB wmv 6,7 MB
 26   15.7. - Os20014 v úseku Lichkov (15:14) - Mladkov (15:18) avi 3,1 MB wmv 3,3 MB
 27   15.7. - Os20014 projíždí zastávkou Verměřovice avi 4,9 MB wmv 4,7 MB
 28   15.7. - Os20014 v úseku Letohrad (16:18) - Dolní Dobrouč (16:24) avi 4,1 MB wmv 3,8 MB
 29   15.7. - Os20014 Lanšperk (16:31) - Černovír avi 1,9 MB wmv 1,9 MB
 30   22.7. - Os20015 v úseku Česká Třebová (8:24) - Dlouhá Třebová avi 6,4 MB wmv 6,5 MB
 31   22.7. - Os20015 v úseku Dolní Libchavy - Černovír avi 3,5 MB wmv 3,3 MB
 32   22.7. - Os20015 v úseku Dolní Dobrouč (9:14) - Letohrad (9:20) avi 4,3 MB wmv 4,1 MB
 33   22.7. - Os20015 v úseku Letohrad (9:49) - Verměřovice avi 4,2 MB wmv 4,0 MB
 34   22.7. - Os20015 v úseku Dolní Lipka (10:48) - Prostřední Lipka (10:54) avi 5,2 MB wmv 5,0 MB
 35   22.7. - Os20015 v úseku Prostřední Lipka (10:55) - Červený Potok (11:00) avi 6,1 MB wmv 5,8 MB
 36   22.7. - Os20015 v úseku Červený Potok (11:04) - Podlesí avi 3,4 MB wmv 3,2 MB
 37   22.7. - Os20014 v úseku Vlaské - Podlesí avi 4,0 MB wmv 3,9 MB
 38   22.7. - Os20014 v úseku Červený Potok (14:32) - Prostřední Lipka (14:36) avi 4,1 MB wmv 4,0 MB
 39   22.7. - Os20014 odjíždí v 14:46 ze stanice Dolní Lipka avi 7,7 MB wmv 7,1 MB
 40   22.7. - Os20014 v úseku Těchonín (15:30) - Jamné nad Orlicí avi 4,8 MB wmv 4,6 MB
 41   22.7. - Os20014 projíždí zastávkou Verměřovice avi 6,9 MB wmv 6,6 MB
 42   22.7. - Os20014 v úseku Černovír - Dolní Dobrouč avi 4,3 MB wmv 4,0 MB
 43   19.8. - Os20015 v úseku Česká Třebová (8:24) - Dlouhá Třebová avi 5,6 MB wmv 5,6 MB
 44   19.8. - Os20015 v úseku Dolní Dobrouč (9:14) - Letohrad (9:20) avi 6,2 MB wmv 5,9 MB
 45   19.8. - Os20015 v úseku Letohrad (9:49) - Verměřovice avi 4,9 MB wmv 4,6 MB
 46   19.8. - Os20015 v úseku Lichkov (10:27) - Dolní Lipka (10:35) avi 5,2 MB wmv 4,9 MB
 47   19.8. - Os20015 odjíždí v 10:48 ze stanice Dolní Lipka avi 7,5 MB wmv 7,2 MB
 48   19.8. - Os20015 v úseku Červený Potok (11:04) - Podlesí avi 4,6 MB wmv 4,4 MB
 49   19.8. - Os20016 v úseku Podlesí - Červený Potok (16:06) avi 11,3 MB wmv 10,8 MB
 50   19.8. - Os20016 v úseku Dolní Lipka (16:24) - Lichkov (16:32) avi 5,9 MB wmv 5,7 MB
 51   19.8. - Os20016 v úseku Těchonín (16:52) - Jamné nad Orlicí avi 4,3 MB wmv 4,2 MB
 52   19.8. - Os20016 projíždí zastávkou Verměřovice avi 6,2 MB wmv 5,8 MB
 53   19.8. - Os20016 v úseku Letohrad (17:26) - Dolní Dobrouč (17:32) avi 3,5 MB wmv 3,3 MB
 54   19.8. - Os20016 v úseku Lanšperk (17:39) - Černovír avi 3,6 MB wmv 3,5 MB
 55   19.8. - Os20016 v úseku Dlouhá Třebová - Česká Třebová (18:33) avi 5,3 MB wmv 5,0 MB
 56   16.9. - Os20015 v úseku Dolní Dobrouč (9:14) - Letohrad (9:20) avi 4,9 MB wmv 4,6 MB
 57   16.9. - Os20015 v úseku Letohrad (9:49) - Verměřovice avi 6,5 MB wmv 5,9 MB
 58   16.9. - Os20015 v úseku Mladkov (10:20) - Lichkov (10:25) avi 4,1 MB wmv 4,1 MB
 59   16.9. - Os20015 v úseku Lichkov (10:27) Dolní Lipka (10:35) avi 5,5 MB wmv 5,2 MB
 60   16.9. - Os20015 v úseku Dolní Lipka (10:48) - Prostřední Lipka (10:54) avi 6,0 MB wmv 5,5 MB
 61   16.9. - Os20014 v úseku Podlesí - Vlaské avi 8,3 MB wmv 7,3 MB
 62   16.9. - Os20014 projíždí dopravnou Podlesí avi 4,3 MB wmv 4,1 MB
 63   16.9. - Os20014 odjíždí v 14:38 ze zastávky prostřední Lipka avi 9,1 MB wmv 8,5 MB
 64   16.9. - Os20014 odjíždí v 14:46 ze stanice Dolní Lipka avi 5,1 MB wmv 4,9 MB
 65   16.9. - Os20014 v úseku Lichkov (15:14) - Mladkov (15:18) avi 4,1 MB wmv 3,9 MB
 66   16.9. - Os20014 v úseku Těchonín (15:30) - Jamné nad Orlicí avi 3,8 MB wmv 3,6 MB
 Kompletní videogalerie ve formátu DVD  kralicky_sneznik_20170916.iso 2,5 GB
 Kompletní videogalerie ve formátu AVCHD  kralicky_sneznik_20170916_avchd.iso 4,1 GB
 Kompletní videogalerie pro export na SD kartu  kralicky_sneznik_20170916_sd.zip 4,0 GB

 

WebArchiv WebArchiv


WebArchiv - archiv českého webu

Licence Licence


Creative Commons License

Licence Kontakt


@vlacky.com

Info Info

  • Aktualizováno: 30.9.2018
  • Celkem přečteno: 777x
  • Naposledy: dnes v 13:48

Oblíbenost Oblíbenost


Reportáž Poslední navštívené reportáže