film_1
film_2
film_3
film_4
film_5
Aktualizováno: 16. 9. 2020 
 
 




TOPlist  

DE  EN  PL

Letní sezóna na JHMD v červnu 2019



Letní sezóna na JHMD   

→ Jak dále s neúplnými reportážemi.

  

  

  

  



Další informační zdroje:
  • k229.pdf  jízdní řád trati Jindřichův Hradec - Nová Bystřice
  • Jaro na JHMD  reportáž z jarních jízd na JHMD 25. dubna 2019
  • www.jhmd.cz  webové stránky společnosti Jindřichohradecké místní dráhy
Videogalerie Videogalerie
Nepůjde-li video přehrát, stáhněte se přehrávač Adobe Flash Player nebo použijte jiný prohlížeč.
 1   25.6. - Os 21252 v úseku Jindřichův Hradec (9:25) - Jindřiš (9:35) avi 2,9 MB wmv 2,9 MB
 2   25.6. - Os 21252 v úseku Střížovice (9:57) - Kunžak-Lomy (10:08) avi 8,6 MB wmv 8,4 MB
 3   25.6. - Os 21252 v úseku Senotín (10:26) - Hůrky (10:33) avi 4,6 MB wmv 4,8 MB
 4   25.6. - Os 21254 v úseku Jindřiš zastávka (11:32) - Blažejov (11:39) avi 4,7 MB wmv 4,7 MB
 5   25.6. - Os 21254 v úseku Kaproun (12:17) - Senotín (12:33) avi 4,2 MB wmv 4,3 MB
 6   25.6. - Os 21254 v úseku Albeř (12:38) - Nová Bystřice (12:45) avi 4,6 MB wmv 4,7 MB
 7   25.6. - Os 21256 v úseku Jindřichův Hradec (13:20) - Jindřiš (13:30) avi 3,0 MB wmv 3,2 MB
 8   25.6. - Os 21256 v úseku Střížovice (13:53) - Kunžak-Lomy (14:04) avi 5,5 MB wmv 5,3 MB
 9   25.6. - Os 21256 v 14:31 v dopravně Hůrky avi 8,3 MB wmv 7,9 MB
 10   25.6. - Os 21256 přijíždí v 14:46 do stanice Nová Bystřice avi 5,7 MB wmv 5,5 MB
 11   25.6. - Lokomotiva T47.018 posunuje ve stanici Nová Bystřice avi 11,2 MB wmv 10,7 MB
 12   25.6. - Os 21257 v úseku Střížovice (15:54) - Malý Ratmírov (16:02) avi 3,3 MB wmv 3,5 MB
 13   25.6. - Mn 21352 v úseku Malý Ratmírov - Střížovice avi 4,5 MB wmv 4,6 MB
 14   25.6. - Os 21259 v úseku Kunžak-Lomy (17:43) - Střížovice (17:52) avi 9,2 MB wmv 8,3 MB
 15   25.6. - Mn 21353 v úseku Kunžak-Lomy - Střížovice avi 9,9 MB wmv 9,0 MB
 16   25.6. - Mn 21353 v úseku Jindřiš - Jindřichův Hradec avi 5,4 MB wmv 5,1 MB
 17   26.6. - Os 21252 v úseku Jindřichův Hradec (9:25) - Jindřiš (9:35) avi 4,8 MB wmv 4,5 MB
 18   26.6. - Os 21252 v úseku Střížovice (9:57) - Kunžak-Lomy (10:08) avi 11,8 MB wmv 10,4 MB
 19   26.6. - Os 21254 v úseku Malý Ratmírov (11:45) - Střížovice (11:51) avi 7,6 MB wmv 7,6 MB
 20   26.6. - Os 21253 v úseku Střížovice (11:54) - Malý Ratmírov (12:02) avi 3,9 MB wmv 3,9 MB
 21   26.6. - Os 21254 v 12:38 v dopravně Albeř avi 8,3 MB wmv 8,0 MB
 22   26.6. - Os 21255 v úseku Malý Ratmírov (14:02) - Blažejov (14:09) avi 4,2 MB wmv 4,1 MB
 23   26.6. - Os 21256 v úseku Albeř (14:39) - Nová Bystřice (14:46) avi 3,1 MB wmv 3,0 MB
 24   26.6. - Os 21257 v úseku Kunžak-Lomy (15:43) - Střížovice (15:52) avi 5,1 MB wmv 4,9 MB
 25   26.6. - Os 21258 projíždí v 16:07 dopravnou Kunžak-Lomy avi 14,6 MB wmv 13,2 MB
 26   26.6. - Os 21258 projíždí v 16:24 dopravnou Senotín avi 6,1 MB wmv 5,9 MB
 27   26.6. - Mn 21352 v úseku Střížovice - Kunžak-Lomy avi 5,9 MB wmv 5,6 MB
 28   26.6. - Os 21259 v úseku Malý Ratmírov (18:02) - Blažejov (18:09) avi 3,9 MB wmv 3,7 MB
 29   26.6. - Mn 21353 v úseku Malý Ratmírov - Blažejov avi 4,3 MB wmv 4,1 MB
 30   26.6. - Mn 21353 v úseku Jindřiš - Jindřichův Hradec avi 4,1 MB wmv 3,8 MB
 31   27.6. - Os 21203 v úseku Dolní Radouň (8:25) - Horní Skrýchov (8:27) avi 3,0 MB wmv 3,1 MB
 32   27.6. - Os 21252 v úseku Blažejov (9:43) - Malý Ratmírov (9:49) avi 4,7 MB wmv 4,6 MB
 33   27.6. - Os 21252 v úseku Senotín (10:26) - Hůrky (10:33) avi 3,3 MB wmv 3,3 MB
 34   27.6. - Os 21253 v úseku Kunžak-Lomy (11:43) - Střížovice (11:52) avi 2,9 MB wmv 3,0 MB
 35   27.6. - Os 21254 v úseku Střížovice (11:53) - Kunžak-Lomy (12:04) avi 2,7 MB wmv 2,9 MB
 36   27.6. - Os 21256 v úseku Jindřichův Hradec (13:20) - Jindřiš (13:30) avi 3,6 MB wmv 3,5 MB
 37   27.6. - Os 21256 v 14:31 v dopravně Hůrky avi 9,2 MB wmv 8,7 MB
 38   27.6. - Os 21256 přijíždí v 14:46 do stanice Nová Bystřice avi 6,1 MB wmv 5,8 MB
 39   27.6. - Os 21258 v úseku Malý Ratmírov (15:45) - Střížovice (15:51) avi 4,6 MB wmv 4,6 MB
 40   27.6. - Os 21257 v úseku Blažejov (16:09) - Jindřiš zastávka (16:14) avi 5,2 MB wmv 5,1 MB
 41   27.6. - Lokomotiva T47.018 v úseku Střížovice - Kunžak-Lomy avi 3,5 MB wmv 3,3 MB
 42   27.6. - Os 21259 v úseku Kunžak-Lomy (17:43) - Střížovice (17:52) avi 8,7 MB wmv 8,3 MB
 43   27.6. - Mn 21253 v úseku Kunžak-Lomy - Střížovice avi 9,4 MB wmv 8,9 MB
 44   27.6. - Os 21259 v úseku Jindřiš (18:16) - Jindřichův Hradec (18:27) avi 4,1 MB wmv 4,0 MB
 45   27.6. - Mn 21253 v úseku Jindřiš - Jindřichův Hradec avi 4,6 MB wmv 4,6 MB
 Kompletní videogalerie ve formátu DVD  jhmd_20190625.iso 1,9 GB
 Kompletní videogalerie ve formátu AVCHD  jhmd_20190625_avchd.iso 3,1 GB
 Kompletní videogalerie pro export na SD kartu  jhmd_20190625_sd.exe 3,0 GB


WebArchiv WebArchiv


WebArchiv - archiv českého webu

Licence Licence


Creative Commons License

Licence Kontakt


@vlacky.com

Info Info

  • Aktualizováno: 14. 2. 2020
  • Celkem přečteno: 1589x
  • Naposledy: dnes v 21:02

Oblíbenost Oblíbenost


Reportáž Poslední navštívené reportáže