film_1
film_2
film_3
film_4
film_5
Aktualizováno: 15.8.2019 
 
 




TOPlist  

DE  EN  PL

Jaro na Osoblažsku 18. a 19.4.2019

Zahájení 15. turistické sezóny výletních parních vlaků 8.5.2019



Jaro na Osoblažsku   

  → Jak dále s neúplnými reportážemi.

  

  

  



Další informační zdroje:
Videogalerie Videogalerie
Nepůjde-li video přehrát, stáhněte se přehrávač Adobe Flash Player nebo použijte jiný prohlížeč.
 1   18.4. - Os 20610 odjíždí v 18:08 ze stanice Slezské Rudoltice avi 4,7 MB wmv 4,5 MB
 2   18.4. - Os 20610 v úseku Horní Povelice (18:15) - Dívčí Hrad (18:18) avi 10,7 MB wmv 9,9 MB
 3   18.4. - Os 20610 v úseku Dívčí Hrad (18:18) - Liptaň (18:26) avi 6,5 MB wmv 6,1 MB
 4   18.4. - Os 20610 v úseku Liptaň (18:28) - Třemešná ve Slezsku (18:37) avi 3,7 MB wmv 3,5 MB
 5   19.4. - Os 20606 v úseku Bohušov (9:57) - Koberno (10:01) avi 3,4 MB wmv 3,3 MB
 6   19.4. - Os 20606 v úseku Liptaň (10:28) - Třemešná ve Slezsku (10:37) avi 2,7 MB wmv 2,7 MB
 7   19.4. - Os 20607 v úseku Třemešná ve Slezsku (11:30) - Liptaň (11:39) avi 5,2 MB wmv 5,0 MB
 8   19.4. - Os 20607 na zastávce Amalín (11:52 - 11:53) avi 9,5 MB wmv 9,2 MB
 9   19.4. - Os 20607 v Bohušově (12:06 - 12:07) avi 7,1 MB wmv 6,7 MB
 10   19.4. - Os 20608 v úseku Bohušov (13:57) - Koberno (14:01) avi 3,6 MB wmv 3,5 MB
 11   19.4. - Os 20608 v úseku Dívčí Hrad (14:18) - Liptaň (14:26) avi 7,6 MB wmv 7,2 MB
 12   19.4. - Os 20608 přijíždí v 14:38 do stanice Třemešná ve Slezsku avi 3,7 MB wmv 3,7 MB
 13   19.4. - Os 20609 přijíždí v 15:44 do zastávky Horní Povelice avi 3,8 MB wmv 3,8 MB
 14   19.4. - Os 20609 v úseku Koberno (15:57) - Bohušov (16:01) avi 5,3 MB wmv 5,4 MB
 15   19.4. - Os 20610 v úseku Bohušov (17:57) - Koberno (18:01) avi 5,7 MB wmv 5,4 MB
 16   19.4. - Os 20610 v úseku Liptaň (18:28) - Třemešná ve Slezsku (18:37) avi 3,3 MB wmv 3,2 MB
 17   8.5. - Os 20606 v úseku Osoblaha (9:50) - Bohušov (9:56) avi 3,8 MB wmv 3,7 MB
 18   8.5. - Os 20651 v úseku Liptaň (11:01) - Dívčí Hrad (11:11) avi 5,2 MB wmv 5,0 MB
 19   8.5. - Os 20651 v 11:44 na zastávce Koberno avi 12,6 MB wmv 12,3 MB
 20   8.5. - Os 20607 na zastávce Koberno (12:01 - 12:02) avi 8,8 MB wmv 8,6 MB
 21   8.5. - Os 20650 v úseku Bohušov (15:21) - Koberno (15:29) avi 7,9 MB wmv 7,5 MB
 22   8.5. - Os 20650 v úseku Slezské Rudoltice (15:56) - Amalín (16:02) avi 5,6 MB wmv 5,6 MB
 23   8.5. - Os 20650 v úseku Amalín (16:02) - Horní Povelice (16:07) avi 6,9 MB wmv 6,6 MB
 24   8.5. - Os 20650 v úseku Dívčí Hrad (16:11) - Liptaň (16:23) avi 12,6 MB wmv 11,9 MB
 Kompletní videogalerie ve formátu DVD  osoblazsko_20190508.iso 1,1 GB
 Kompletní videogalerie ve formátu AVCHD  osoblazsko_20190508_avchd.iso 1,8 GB
 Kompletní videogalerie pro export na SD kartu  osoblazsko_20190508_sd.exe 1,8 GB

 

WebArchiv WebArchiv


WebArchiv - archiv českého webu

Licence Licence


Creative Commons License

Licence Kontakt


@vlacky.com

Info Info

  • Aktualizováno: 8.7.2019
  • Celkem přečteno: 292x
  • Naposledy: dnes v 10:57

Oblíbenost Oblíbenost


Reportáž Poslední navštívené reportáže