film_1
film_2
film_3
film_4
film_5
Aktualizováno: 16. 9. 2020 
 
 




TOPlist  

DE  EN  PL

Letní sezóna na JHMD v červenci a srpnu 2020



Letní sezóna na JHMD   

→ Jak dále s neúplnými reportážemi.

  

  

  

  

Fotogalerie Další informační zdroje

  • jhmd_plakat_parni_vlaky  plakát s jízdním řádem parních vlaků v turistické sezóně 2020
  • k228.pdf  jízdní řád trati Jindřichův Hradec - Obrataň
  • k229.pdf  jízdní řád trati Jindřichův Hradec - Nová Bystřice
  • Podzim na JHMD  reportáž z podzimních jízd na JHMD v roce 2019
  • www.jhmd.cz  webové stránky společnosti Jindřichohradecké místní dráhy
Videogalerie Videogalerie
Nepůjde-li video přehrát, stáhněte se přehrávač Adobe Flash Player nebo použijte jiný prohlížeč.
 1   30.7. - Os 21270 v úseku Jindřichův Hradec (9:09) - Horní Skrýchov (9:21) avi 19,2 MB wmv 18,6 MB
 2   30.7. - Os 21270 v úseku Žďár u Kamenice nad Lipou - Rodinov avi 10,0 MB wmv 9,3 MB
 3   30.7. - Os 21252 v úseku Jindřichův Hradec (9:23) - Jindřiš (9:33) avi 7,3 MB wmv 7,3 MB
 4   30.7. - Os 21254 v úseku Jindřiš zastávka (11:35) - Blažejov (11:42) avi 16,0 MB wmv 15,6 MB
 5   30.7. - Os 21254 v úseku Střížovice (11:56) - Kunžak-Lomy (12:07) avi 9,1 MB wmv 8,9 MB
 6   30.7. - Os 21253 v úseku Kunžak-Lomy (11:46) - Střížovice (11:55) avi 8,5 MB wmv 8,3 MB
 7   30.7. - Os 21253 v úseku Blažejov (12:12) - Jindřiš zastávka (12:17) avi 6,7 MB wmv 6,8 MB
 8   30.7. - Os 21256 v úseku Jindřichův Hradec (13:23) - Jindřiš (13:33) avi 8,0 MB wmv 7,7 MB
 9   30.7. - Os 21256 ve stanici Kunžak-Lomy (14:07 - 14:09) avi 23,4 MB wmv 22,5 MB
 10   30.7. - Os 21256 v úseku Albeř (14:42) - Nová Bystřice (14:49) avi 12,0 MB wmv 11,9 MB
 11   30.7. - Os 21258 přijíždí v 15:54 do stanice Střížovice avi 7,9 MB wmv 7,8 MB
 12   30.7. - Os 21258 v úseku Kaproun (16:20) - Senotín (16:26) avi 7,6 MB wmv 8,0 MB
 13   30.7. - Os 21258 v úseku Albeř (16:41) - Nová Bystřice (16:48) avi 10,7 MB wmv 10,5 MB
 14   30.7. - Os 21259 v úseku Kunžak-Lomy (17:46) - Střížovice (17:55) avi 14,4 MB wmv 12,8 MB
 15   30.7. - Os 21259 v úseku Jindřiš (18:19) - Jindřichův Hradec (18:30) avi 5,3 MB wmv 5,7 MB
 16   31.7. - Os 21252 v úseku Blažejov (9:42) - Malý Ratmírov (9:48) avi 10,5 MB wmv 10,0 MB
 17   31.7. - Os 21252 v úseku Střížovice (9:56) - Kunžak-Lomy (10:07) avi 7,8 MB wmv 7,5 MB
 18   31.7. - Os 21280 v úseku Jindřiš zastávka - Blažejov (11:03) avi 18,0 MB wmv 17,6 MB
 19   31.7. - Os 21280 v úseku Střížovice (11:23) - Kunžak-Lomy (11:38) avi 24,4 MB wmv 23,1 MB
 20   31.7. - Os 21254 v úseku Albeř (12:41) - Nová Bystřice (12:48) avi 6,8 MB wmv 7,0 MB
 21   31.7. - Os 21280 v úseku Albeř (12:58) - Nová Bystřice (13:05) avi 13,5 MB wmv 13,4 MB
 22   31.7. - Os 21255 v úseku Kunžak-Lomy (13:46) - Střížovice (13:55) avi 8,4 MB wmv 7,8 MB
 23   31.7. - Os 21256 v úseku Střižovice (13:56) - Kunžak-Lomy (14:07) avi 7,8 MB wmv 7,9 MB
 24   31.7. - Os 21258 v úseku Malý Ratmírov (15:48) - Střížovice (15:54) avi 10,1 MB wmv 9,7 MB
 25   31.7. - Os 21257 v úseku Blažejov (16:12) - Jindřiš zastávka (16:17) avi 9,1 MB wmv 8,8 MB
 26   31.7. - Os 21283 v úseku Jindřiš (17:01) - Jindřichův Hradec (17:12) avi 11,3 MB wmv 11,4 MB
 27   31.7. - Os 21259 v úseku Malý Ratmírov (18:05) - Blažejov (18:12) avi 7,9 MB wmv 8,1 MB
 28   21.8. - Os 21252 v úseku Jindřichův Hradec (9:23) - Jindřiš (9:33) avi 11,5 MB wmv 10,6 MB
 29   21.8. - Os 21252 v úseku Střížovice (9:56) - Kunžak-Lomy (10:07) avi 7,3 MB wmv 7,1 MB
 30   21.8. - Os 21280 projíždí zastávkou Jindřiš zastávka avi 10,8 MB wmv 10,9 MB
 31   21.8. - Os 21280 v úseku Střížovice (11:23) - Kunžak-Lomy (11:38) avi 13,3 MB wmv 12,8 MB
 32   21.8. - Os 21254 v úseku Střížovice (11:56) - Kunžak-Lomy (12:07) avi 8,2 MB wmv 8,3 MB
 33   21.8. - Os 21254 v 12:41 v dopravně Albeř avi 23,6 MB wmv 22,3 MB
 34   21.8. - Os 21280 v úseku Albeř (12:58) - Nová Bystřice (13:05) avi 11,3 MB wmv 10,6 MB
 35   21.8. - Os 21256 v úseku Senotín (14:26) - Hůrky (14:34) avi 12,5 MB wmv 11,9 MB
 36   21.8. - Os 21258 v úseku Malý Ratmírov (15:48) - Střížovice (15:54) avi 7,9 MB wmv 7,9 MB
 37   21.8. - Os 21257 v 16:12 v dopravně Blažejov avi 23,5 MB wmv 21,7 MB
 38   21.8. - Os 21283 v úseku Malý Ratmírov (16:42) - Blažejov (16:49) avi 10,5 MB wmv 10,7 MB
 39   21.8. - Os 21259 v úseku Kunžak-Lomy (17:46) - Střížovice (17:55) avi 7,2 MB wmv 7,1 MB
 40   21.8. - Os 21259 v úseku Jindřiš (18:19) - Jindřichův Hradec (16:30) avi 6,9 MB wmv 7,0 MB
 Kompletní videogalerie ve formátu DVD  jhmd_20200821.iso 1,8 GB
 Kompletní videogalerie ve formátu AVCHD  jhmd_20200821_avchd.iso 2,9 GB
 Kompletní videogalerie pro export na SD kartu  jhmd_20200821_sd.exe 2,8 GB


WebArchiv WebArchiv


WebArchiv - archiv českého webu

Licence Licence


Creative Commons License

Licence Kontakt


@vlacky.com

Info Info

  • Aktualizováno: 2. 9. 2020
  • Celkem přečteno: 140x
  • Naposledy: dnes v 08:37

Oblíbenost Oblíbenost


Reportáž Poslední navštívené reportáže