film_1
film_2
film_3
film_4
film_5
Aktualizováno: 22. 1. 2022 
 
 




TOPlist  

DE  EN  PL

Regionální den železnice v České Třebové 4. 9. 2021



Regionální den železnice v České Třebové   

→ Jak dále s neúplnými reportážemi.

  

  

  

  

Další informační zdroje Další informační zdroje

  • ceska_trebova_plakat.pdf  plakát s pozvánou na „Regionální den železnice“
  • k010.pdf  jízdní řád trati Kolín - Česká Třebová
  • k024.pdf  jízdní řád trati Ústí nad Orlicí - Mlýnický Dvůr
  • k260.pdf  jízdní řád trati Česká Třebová - Brno - Vyškov na Moravě
  • k261.pdf  jízdní řád trati Svitavy - Žďárec u Skutče
  • k270.pdf  jízdní řád trati Česká Třebová - Přerov, Rudoltice v Čechách - Lanškroun
  • k291.pdf  jízdní řád trati (Olomouc -) Zábřeh na Moravě - Kouty nad Desnou, Petrov nad Desnou - Sobotí
  • Regionální den železnice v Olomouckém kraji  reportáž z jízd zvláštních vlaků v Olomouci 5. září 2020
  • www.denzeleznice.cz  oficiální stránky věnované Dni železnice
Videogalerie Videogalerie
Video ke stažení → MP4: 674 MBWebM: 253 MB
 1   R 11004 v úseku Šumperk (7:05) - Bludov (7:10) avi 6,9 MB  wmv 6,5 MB 
 2   R 11004 v úseku Dolní Dobrouč - Letohrad (8:47) avi 7,1 MB  wmv 6,9 MB 
 3   R 11004 v úseku Verměřovice - Jablonné nad Orlicí (9:10) avi 7,7 MB  wmv 8,0 MB 
 4   R 11005 v úseku Letohrad (9:27) - Dolní Dobrouč (9:31) avi 8,0 MB  wmv 8,2 MB 
 5   R 11005 v úseku Dlouhá Třebová - Česká Třebová (10:07) avi 11,0 MB  wmv 10,9 MB 
 6   Os 11007 v úseku Dlouhá Třebová (10:59) - Česká Třebová (11:06) avi 9,0 MB  wmv 8,9 MB 
 7   Os 11007 v úseku Semanín - Opatov avi 4,2 MB  wmv 4,4 MB 
 8   Os 11008 v úseku Svitavy-Lačnov - Opatov avi 8,5 MB  wmv 9,1 MB 
 9   Os 11009 v úseku Dlouhá Třebová (13:06) - Česká Třebová avi 13,1 MB  wmv 12,8 MB 
 10   Os 11010 a R 11002 přijíždí v 14:18 do stanice Svitavy avi 16,6 MB  wmv 15,3 MB 
 11   R 11002 v úseku Svitavy zastávka (14:31) - Vendolí avi 18,9 MB  wmv 17,2 MB 
 12   R 11002 přijíždí v 14:48 do dopravny Květná avi 10,7 MB  wmv 10,6 MB 
 13   R 11002 projíždí zastávkou Pomezí avi 11,9 MB  wmv 11,8 MB 
 14   R 11002 v úseku Polička (15:25) - Sádek u Poličky (15:31) avi 19,4 MB  wmv 18,5 MB 
 15   R 11002 přijíždí v 15:45 do stanice Borová u Poličky avi 9,3 MB  wmv 8,9 MB 
 16   Posun ve stanici Borová u Poličky avi 22,4 MB  wmv 22,2 MB 
 17   R 11003 v úseku Borová u Poličky (16:28) - Borová u Poličky zastávka (16:31) avi 6,7 MB  wmv 6,4 MB 
 18   R 11003 projíždí zastávkou Pomezí zastávka avi 16,4 MB  wmv 15,8 MB 
 19   R 11003 projíždí zastávkou Vendolí avi 7,8 MB  wmv 8,3 MB 
 Kompletní videogalerie ve formátu DVD  ceska_trebova_20210904.iso 931 MB
 Kompletní videogalerie ve formátu AVCHD  ceska_trebova_20210904_avchd.iso 1,4 GB
 Kompletní videogalerie pro export na SD kartu  ceska_trebova_20210904_sd.zip 1,4 GB


WebArchiv WebArchiv


WebArchiv - archiv českého webu

Licence Licence


Creative Commons License

Licence Kontakt


@vlacky.com

Info Info

  • Aktualizováno: 3. ledna 2022
  • Celkem přečteno: 273x
  • Naposledy: 26.01.2022

Datové zdroje Datové zdroje


Datový zdroj YouTube

Datový zdroj PeerTube

Ikona webu Ikona webu


ikona webu

Kooperace Kooperace


partnerský web www.TTkatalog.cz partnerský web www.MaléModely.cz

Reportáž Poslední navštívené reportáže