film_1
film_2
film_3
film_4
film_5
Aktualizováno: 15. 11. 2021 
 
 




TOPlist  

DE  EN  PL

Zvláštní vlaky „Králický Sněžník“ 3. července až 28. srpna 2021

Párou Pardubickým krajem po trase Ústí nad Orlicí - Letohrad - Dolní Lipka - Hanušovice



Zvláštní vlaky „Králický Sněžník“   

  → Jak dále s neúplnými reportážemi.

  

  

  

Další informační zdroje Další informační zdroje

Videogalerie Videogalerie
Video ke stažení → MP4: 2721 MBWebM: 938 MB
 1   3.7. - Os 10012 v úseku Podlesí - Červený Potok (15:15) avi 10,0 MB wmv 9,9 MB
 2   3.7. - Os 10012 odjíždí v 15:28 ze stanice Dolní Lipka avi 17,5 MB wmv 16,8 MB
 3   3.7. - Os 10012 v úseku Dolní Dobrouč (16:13) - Hnátnice avi 9,8 MB wmv 9,3 MB
 4   3.7. - Os 10013 v úseku Dolní Dobrouč (17:30) - Letohrad (17:34) avi 12,6 MB wmv 12,4 MB
 5   3.7. - Os 10013 odjíždí v 17:43 ze stanice Letohrad avi 17,8 MB wmv 16,9 MB
 6   3.7. - Os 10013 v úseku Lichkov (18:39) - Dolní Lipka (18:44) avi 13,5 MB wmv 13,4 MB
 7   10.7. - Os 10010 v úseku Dolní Lipka (7:30) - Lichkov (7:36) avi 6,2 MB wmv 6,1 MB
 8   10.7. - Os 10010 v úseku Jablonné nad Orlicí (8:00) - Verměřovice avi 5,8 MB wmv 6,2 MB
 9   10.7. - Os 10011 v úseku Dolní Libchavy - Černovír avi 6,0 MB wmv 6,1 MB
 10   10.7. - Os 10011 odjíždí v 9:59 ze zastávky Dolní Dobrouč avi 18,6 MB wmv 18,2 MB
 11   10.7. - Os 10011 v úseku Lichkov (10:39) - Dolní Lipka (10:44) avi 12,6 MB wmv 12,0 MB
 12   10.7. - Os 10011 v úseku Dolní Lipka (11:14) - Prostřední Lipka (11:19) avi 15,2 MB wmv 15,0 MB
 13   10.7. - Os 10011 v úseku Prostřední Lipka (11:20) - Červený Potok (11:24) avi 7,2 MB wmv 7,1 MB
 14   10.7. - Os 10011 v úseku Červený Potok (11:25) - Podlesí avi 8,9 MB wmv 9,6 MB
 15   10.7. - Os 10012 v úseku Podlesí - Červený Potok (15:15) avi 16,8 MB wmv 16,0 MB
 16   10.7. - Os 10012 v úseku Podlesí - Červený Potok (15:15) avi 24,6 MB wmv 23,9 MB
 17   10.7. - Os 10012 odjíždí v 15:28 ze stanice Dolní Lipka avi 20,4 MB wmv 19,6 MB
 18   10.7. - Os 10012 v úseku Dolní Dobrouč (16:13) - Hnátnice avi 9,9 MB wmv 9,7 MB
 19   10.7. - Os 10012 v úseku Černovír - Dolní Libchavy avi 7,6 MB wmv 7,9 MB
 20   10.7. - Os 10013 v úseku Lanšperk (17:24) - Dolní Dobrouč (17:29) avi 8,1 MB wmv 8,1 MB
 21   10.7. - Os 10013 v úseku Těchonín (18:33) - Mladkov (18:28) avi 6,8 MB wmv 6,7 MB
 22   10.7. - Os 10013 v úseku Lichkov (18:39) - Dolní Lipka (18:44) avi 5,4 MB wmv 5,7 MB
 23   17.7. - Os 10011 v úseku Dolní Dobrouč - Černovír avi 7,9 MB wmv 8,1 MB
 24   17.7. - Os 10011 projíždí zastávkou Jamné nad Orlicí avi 8,6 MB wmv 9,0 MB
 25   17.7. - Os 10011 v úseku Lichkov (10:39) - Dolní Lipka (10:44) avi 8,0 MB wmv 7,8 MB
 26   17.7. - Os 10011 v úseku Dolní Lipka (11:14) - Prostřední Lipka (11:19) avi 13,6 MB wmv 12,6 MB
 27   17.7. - Os 10011 v úseku Červený Potok (11:25) - Podlesí avi 11,8 MB wmv 11,5 MB
 28   17.7. - Odpolední posun v Hanušovicích avi 22,4 MB wmv 21,9 MB
 29   17.7. - Os 10012 v úseku Podlesí - Červený Potok (15:15) avi 18,3 MB wmv 18,0 MB
 30   17.7. - Os 10012 v úseku Podlesí - Červený Potok (15:15) avi 42,0 MB wmv 40,4 MB
 31   17.7. - Os 10012 odjíždí v 15:28 ze stanice Dolní Lipka avi 17,2 MB wmv 16,4 MB
 32   17.7. - Os 10012 v úseku Jamné nad Orlicí - Jablonné nad Orlicí (15:52) avi 8,0 MB wmv 8,4 MB
 33   17.7. - Os 10012 v úseku Lanšperk (16:17) - Černovír avi 8,0 MB wmv 7,9 MB
 34   17.7. - Os 10013 odjíždí v 17:30 ze zastávky Dolní Dobrouč avi 16,7 MB wmv 16,0 MB
 35   17.7. - Os 10013 v úseku Těchonín (18:23) - Mladkov (18:28) avi 13,7 MB wmv 13,6 MB
 36   17.7. - Os 10013 v úseku Lichkov (18:39) - Dolní Lipka (18:44) avi 8,2 MB wmv 7,9 MB
 37   24.7. - Os 10010 v úseku Jablonné nad Orlicí (8:00) - Verměřovice avi 7,4 MB wmv 7,5 MB
 38   24.7. - Os 10013 v úseku Ústí nad Orlicí (17:15) - Dolní Libchavy avi 9,3 MB wmv 9,4 MB
 39   24.7. - Os 10013 v úseku Těchonín (18:23) - Mladkov (18:28) avi 8,6 MB wmv 8,7 MB
 40   24.7. - Os 10013 v úseku Lichkov (18:39) - Dolní Lipka (18:44) avi 5,9 MB wmv 6,0 MB
 41   31.7. - Os 10011 v úseku Ústí nad Orlicí (9:40) - Dolní Libchavy avi 11,9 MB wmv 11,5 MB
 42   31.7. - Os 10011 v úseku Dolní Dobrouč (9:59) - Letohrad (10:04) avi 7,7 MB wmv 7,4 MB
 43   31.7. - Os 10011 v úseku Mladkov (10:29) - Lichkov (10:33) avi 8,3 MB wmv 8,4 MB
 44   31.7. - Os 10011 v úseku Prostřední Lipka (11:20) - Červený Potok (11:24) avi 30,6 MB wmv 29,1 MB
 45   14.8. - Os 10013 v úseku Dolní Dobrouč (17:30) - Letohrad (17:34) avi 7,7 MB wmv 7,6 MB
 46   14.8. - Os 10013 v úseku Letohrad (17:43) - Jablonné nad Orlicí (17:52) avi 8,8 MB wmv 8,5 MB
 47   14.8. - Os 10013 v úseku Jablonné nad Orlicí (18:15) - Jamné nad Orlicí avi 11,0 MB wmv 10,6 MB
 48   14.8. - Os 10013 v úseku Lichkov (18:39) - Dolní Lipka (18:44) avi 8,0 MB wmv 7,9 MB
 49   21.8. - Os 10010 v úseku Jablonné nad Orlicé (8:00) - Verměřovice avi 11,1 MB wmv 11,8 MB
 50   21.8. - Os 10011 v úseku Dolní Lipka (11:14) - Prostřední Lipka (11:19) avi 9,8 MB wmv 9,8 MB
 51   28.8. - Sobotní ráno v Dolní Lipce avi 44,5 MB wmv 41,5 MB
 52   28.8. - Os 10010 odjíždí v 7:30 ze stanice Dolní Lipka avi 43,3 MB wmv 42,7 MB
 53   28.8. - Os 10010 v úseku Verměřovice - Letohrad (8:09) avi 8,6 MB wmv 8,5 MB
 54   28.8. - Os 10010 v úseku Černovír - Dolní Libchavy avi 8,3 MB wmv 8,9 MB
 55   28.8. - Os 10011 v úseku Verměřovice - Jablonné nad Orlicí (10:14) avi 16,5 MB wmv 15,6 MB
 56   28.8. - Os 10011 v úseku Mladkov (10:29) - Lichkov (10:33) avi 11,2 MB wmv 10,5 MB
 57   28.8. - Os 10011 odjíždí v 11:20 ze zastávky Prostřední Lipka avi 44,5 MB wmv 42,5 MB
 58   28.8. - Os 10012 v úseku Vlaské - Podlesí avi 11,2 MB wmv 10,7 MB
 59   28.8. - Os 10012 v úseku Červený Potok (15:16) - Prostřední Lipka (15:20) avi 7,0 MB wmv 7,1 MB
 60   28.8. - Os 10012 v úseku Dolní Lipka (15:28) - Lichkov (15:34) avi 4,8 MB wmv 4,7 MB
 61   28.8. - Os 10013 v úseku Dolní Dobrouč (17:30) - Letohrad (17:34) avi 10,4 MB wmv 10,1 MB
 62   28.8. - Os 10013 v úseku Těchonín (18:23) - Mladkov (18:28) avi 9,0 MB wmv 8,7 MB
 63   28.8. - Os 10013 přijíždí v 18:44 do stanice Dolní Lipka avi 20,7 MB wmv 20,8 MB
 64   28.8. - Sobotní podvečer v Dolní Lipce avi 101 MB wmv 96,5 MB
 Kompletní videogalerie ve formátu DVD  kralicky_sneznik_20210828.iso 3,8 GB
 Kompletní videogalerie ve formátu AVCHD  kralicky_sneznik_20210828_avchd.iso 6,1 GB
 Kompletní videogalerie pro export na SD kartu  kralicky_sneznik_20210828_sd.zip 6,0 GB


WebArchiv WebArchiv


WebArchiv - archiv českého webu

Licence Licence


Creative Commons License

Licence Kontakt


@vlacky.com

Info Info

  • Aktualizováno: 2. září 2021
  • Celkem přečteno: 789x
  • Naposledy: dnes v 16:24

Oblíbenost Oblíbenost


Reportáž Poslední navštívené reportáže