film_1
film_2
film_3
film_4
film_5
Aktualizováno: 15. 11. 2021 
 
 




TOPlist  

DE  EN  PL

Historickými vlaky do Žamberka 18. 9. 2021

Den otevřených dveří v Muzeu starých strojů a technologií


Další informační zdroje Další informační zdroje

Videogalerie Videogalerie
Video ke stažení → MP4: 864 MBWebM: 324 MB
 1   Ráno v Dolní Lipce avi 49,7 MB wmv 48,8 MB
 2   Soupravový vlak odjíždí v 7:00 ze stanice Dolní Lipka avi 32,2 MB wmv 33,1 MB
 3   Soupravový vlak projíždí zastávkou Jamné nad Orlicí avi 8,3 MB wmv 8,5 MB
 4   Soupravový vlak v úseku Letohrad - Dolní Dobrouč avi 7,4 MB wmv 7,3 MB
 5   Soupravový vlak v úseku Dlouhá Třebová - Česká Třebová avi 17,3 MB wmv 16,2 MB
 6   Os 10090 v úseku Česká Třebová (9:33) - Dlouhá Třebová (9:39) avi 6,4 MB wmv 6,4 MB
 7   Os 10090 v úseku Dolní Libchavy - Černovír avi 8,0 MB wmv 8,0 MB
 8   Sp 10865 přijíždí v 10:57 do stanice Žamberk avi 9,3 MB wmv 9,0 MB
 9   Os 10090 projíždí zastávkou Bohousová avi 10,9 MB wmv 10,1 MB
 10   Os 10090 přijíždí v 13:05 do stanice Doudleby nad Orlicí avi 10,9 MB wmv 10,8 MB
 11   Parní lokomotiva 555.0153 „Němka“ posunuje ve stanici Doudleby nad Orlicí avi 35,5 MB wmv 34,5 MB
 12   Os 10091 odjíždí v 13:30 ze stanice Doudleby nad Orlicí avi 19,4 MB wmv 18,5 MB
 13   Os 10091 přijíždí v 14:08 do stanice Žamberk avi 12,8 MB wmv 11,9 MB
 14   Sp 10864 odjíždí v 15:25 ze stanice Žamberk avi 14,7 MB wmv 14,3 MB
 15   Os 10091 v úseku Žamberk (15:51) - Lukavice v Čechách avi 5,3 MB wmv 6,1 MB
 16   Os 10091 v úseku Letohrad (16:15) - Dolní Dobrouč (16:19) avi 6,9 MB wmv 6,6 MB
 17   Os 10091 v úseku Dlouhá Třebová (17:03) - Česká Třebová (17:09) avi 17,2 MB wmv 15,9 MB
 Kompletní videogalerie ve formátu DVD  zamberk_20210918.iso 1,1 GB
 Kompletní videogalerie ve formátu AVCHD  zamberk_20210918_avchd.iso 1,8 GB
 Kompletní videogalerie pro export na SD kartu  zamberk_20210918_sd.zip 1,7 GB

WebArchiv WebArchiv


WebArchiv - archiv českého webu

Licence Licence


Creative Commons License

Licence Kontakt


@vlacky.com

Info Info

  • Aktualizováno: 29. září 2021
  • Celkem přečteno: 477x
  • Naposledy: dnes v 14:56

Oblíbenost Oblíbenost


Reportáž Poslední navštívené reportáže