film_1
film_2
film_3
film_4
film_5
Aktualizováno: 11. 6. 2024 
 
 




TOPlist  

DE  EN  PL

Mezinárodní setkání „Bobin“ v Olomouci 11. a 12. 8. 2023


Další informační zdroje Další informační zdroje

Videogalerie Videogalerie
Video ke stažení → MP4: 476 MBWebM: 179 MB
 1   00:00   11.8. - R 94069 v úseku Střeň - Štěpánov 
 2   00:32   11.8. - Soupravový vlak v úseku Prosenice - Dluhonice 
 3   01:04   11.8. - Ex 10048 v úseku Prosenice - Dluhonice 
 4   01:29   11.8. - Lokomotiva E 499.052 v úseku Přerov - Dluhonice 
 5   01:50   11.8. - Odpolední focení lokomotiv před rotundou v Olomouci 
 6   02:06   12.8. - R 10971 v úseku Brodek u Přerova - Rokytnice u Přerova 
 7   02:25   12.8. - R 10963 projíždí stanicí Vrbátky 
 8   02:47   12.8. - R 10964 v úseku Nemilany - Olomouc-Nové Sady 
 9   03:12   12.8. - R 109065 v úseku Nemilany - Kožušany 
 10   03:33   12.8. - R 10966 v úseku Prostějov (12:13) - Vrahovice 
 11   03:50   12.8. - R 10973 v úseku Rokytnice u Přerova - Dluhonice 
 12   04:06   12.8. - R 10967 projíždí zastávkou Kraličky 
 13   04:31   12.8. - R 10968 projíždí zastávkou Vrahovice 
 14   04:52   12.8. - R 10969 v úseku Kožušany - Blatec 
 15   05:18   12.8. - Pn 10979 v úseku Kožušany - Blatec 
 16   05:54   12.8. - R 10970 v úseku Olomouc-Nové Sady - Olomouc hl.n. 
 17   06:17   12.8. - R10975 odjíždí v 17:00 ze stanice Olomouc hl.n. 
 18   06:38   12.8. - Lokomotiva E 499.062 posunuje ve stanici Olomouc hl.n. 
 19   06:57   12.8. - R 10976 přijíždí v 17:52 do stanice Olomouc hl.n. 
 20   07:32   12.8. - Pn 10980 přijíždí v 18:15 do stanice Olomouc hl.n. 
 Kompletní videogalerie ve formátu AVCHD  olomouc_20230812_avchd.iso 1001 MB 
 Kompletní videogalerie pro export na SD kartu  olomouc_20230812_sd.zip 984 MB 


WebArchiv WebArchiv


WebArchiv - archiv českého webu

Licence Licence


Licence Creative Commons

Licence Kontakt


@vlacky.com

Info Info

  • Aktualizováno: 17. srpna 2023
  • Celkem přečteno: 1540x
  • Naposledy: dnes v 13:17

Datové zdroje Datové zdroje


Datový zdroj YouTube
Datový zdroj PeerTube

Ikona webu Ikona webu


ikona webu

Kooperace Kooperace


partnerský web www.TTkatalog.cz partnerský web www.MaleModely.cz

Reportáž Poslední navštívené reportáže