film_1
film_2
film_3
film_4
film_5
Aktualizováno: 11. 6. 2024 
 
 




TOPlist  

DE  EN  PL

Jarní zahájení Hanáckého léta na kolejích 8. 5. 2024



Jarní zahájení Hanáckého léta na kolejích   

→ Jak dále s neúplnými reportážemi.

  

  

  

  

Další informační zdroje Další informační zdroje

  • Oficiální plakát  s jízdním řádem zvláštních vlaků
  • Plakát  s jízdním řádem zvláštních vlaků pro zahajovací jízdy 1. května 2024
  • Plakát  s jízdním řádem zvláštních vlaků pro zahajovací jízdy 8. května 2024
  • tovacovka_miniupoutavka.jpg  malá upoutávka na jízdy zvláštních vlaků
  • tovacovka_jr.gif  jízdní řád zvláštních vlaků na trati Kroměříž/Chropyně - Kojetín - Tovačov
  • tovacovka_cenik.gif  ceník jízdného
  • k304.pdf  jízdní řád trati (Kroměříž/Chropyně -) Kojetín - Tovačov
  • kmdraha.cz  oficiální stránky občanského sdružení Kroměřížské dráhy
  • www.tovacovka.cz  stránky o místní dráze Kojetín - Tovačov
  • Hanácké léto na kolejích  reportáž z jízd zvláštních výletních vlaků v 22. července 2023
Videogalerie Videogalerie
Video ke stažení → MP4: 459 MBWebM: 171 MB
 1   00:00   Os 18650 v úseku Uhřičice (8:45) - Lobodice (8:50) 
 2   00:45   Os 18651 odjíždí v 9:25 z Tovačova 
 3   01:11   Os 18652 v 10:25 na zastávce Lobodice 
 4   02:39   Os 18653 v úseku Lobodice (11:13) - Uhřičice (11:18) 
 5   03:22   Os 18653 v úseku Kojetín (11:26) - Bezměrov 
 6   03:45   Os 18654 v úseku Kroměříž (13:24) - Postoupky 
 7   04:07   Os 18655 v 14:35 na zastávce Uhřičice 
 8   05:07   Lokomotiva T334.0090 „Rosnička“posunuje v Chropyni 
 9   05:44   Os 18656 odjíždí v 15:06 z Chropyně 
 10   06:16   Os 18657 v úseku Tovačov (16:08) - Oplocany (16:10) 
 11   06:37   Os 18658 v úseku Uhřičice (17:45) - Lobodice (17:50) 
 12   07:05   Os 18659 v úseku Lobodice (18:13) - Uhřičice (18:18) 
 Kompletní videogalerie ve formátu AVCHD  tovacovka_20240508_avchd.iso 952 MB 
 Kompletní videogalerie pro export na SD kartu  tovacovka_20240508_sd.zip 936 MB 


WebArchiv WebArchiv


WebArchiv - archiv českého webu

Licence Licence


Licence Creative Commons

Licence Kontakt


@vlacky.com

Info Info

  • Aktualizováno: 13. května 2024
  • Celkem přečteno: 246x
  • Naposledy: dnes v 13:17

Datové zdroje Datové zdroje


Datový zdroj YouTube
Datový zdroj PeerTube

Ikona webu Ikona webu


ikona webu

Kooperace Kooperace


partnerský web www.TTkatalog.cz partnerský web www.MaleModely.cz

Reportáž Poslední navštívené reportáže