film_1
film_2
film_3
film_4
film_5
Aktualizováno: 17. 7. 2024 
 
 




TOPlist  

DE  EN  PL

Parním vlakem za Žamberka do Šumperka 2. 6. 2024


Další informační zdroje Další informační zdroje

  • Plakát  s jízdním řádem zvláštního parního vlaku
  • k021.pdf  jízdní řád trati Hradec Králové - Letohrad, Častolovice - Solnice
  • k024.pdf  jízdní řád trati Ústí nad Orlicí - Mlýnický Dvůr, Dolní Lipka - Hanušovice
  • k291.pdf  jízdní řád trati (Olomouc -) Zábřeh na Moravě - Kouty nad Desnou, Petrov nad Desnou - Sobotín
  • k292.pdf  jízdní řád trati (Zábřeh na Moravě -) Šumperk - Krnov
  • Historickými vlaky do Žamberka  na den otevřených dveří v Muzeu starých strojů a technologií 18. 9 2021
  • www.starestroje.eu  Muzeum starých strojů a technologií v Žamberku
Videogalerie Videogalerie
Video ke stažení → MP4: 602 MBWebM: 227 MB
 1   00:00   Os 91081 v úseku Letohrad (9:35) - Verměřovice 
 2   00:44   Os 91081 projíždí zastávkou Jamné nad Orlicí 
 3   01:21   Os 91081 odjíždí v 10:01 z Těchonína 
 4   02:08   Os 91081 v úseku Lichkov (10:14) - Dolní Lipka (10:21) 
 5   02:34   Os 91081 v úseku Prostřední Lipka - Červený Potok 
 6   03:12   Os 91083 v úseku Bludov lázně - Bohutín 
 7   03:42   Os 91083 v úseku Podlesí - Červený Potok 
 8   04:30   Os 91083 v úseku Podlesí - Červený Potok 
 9   05:09   Os 91083 přijíždí v 16:11 do stanice Dolní Lipka 
 10   05:47   Os 91083 odjíždí v 16:33 ze stanice Dolní Lipka 
 11   06:40   Os 91083 v úseku Lukavice v Čechách - Žamberk (17:30) 
 12   07:10   Parní lokomotiva 555.0153 „Němka“ posunuje ve stanici Žamberk 
 13   08:20   Soupravový vlak odjíždí v 18:00 ze stanice Žamberk 
 14   09:51   Soupravový vlak v úseku Lichkov - Dolní Lipka 
 Kompletní videogalerie ve formátu AVCHD  zamberk_20240602_avchd.iso 1,2 GB 
 Kompletní videogalerie pro export na SD kartu  zamberk_20240602_sd.zip 1,2 GB 


WebArchiv WebArchiv


WebArchiv - archiv českého webu

Licence Licence


Licence Creative Commons

Licence Kontakt


@vlacky.com

Info Info

  • Aktualizováno: 10. června 2024
  • Celkem přečteno: 251x
  • Naposledy: 18.07.2024

Datové zdroje Datové zdroje


Datový zdroj YouTube
Datový zdroj PeerTube

Ikona webu Ikona webu


ikona webu

Kooperace Kooperace


partnerský web www.TTkatalog.cz partnerský web www.MaleModely.cz

Reportáž Poslední navštívené reportáže